<

Świetne oferty do Meksyku last minute pozwolą Ci na wypoczynek i zwiedzanie w jednym. Chichen-Itza Położona na Półwyspie Jukatan jest niewątpliwie pomnikiem odzwierciedlającym wielką wiedzę matematyczną, archeologiczną i geometryczną, jaką posiadali Majowie.Uznana przez UNESCO za Światowe Dziedzictwo, jest jednym z najbardziej charakterystycznych i odwiedzanych miejsc w Meksyku.

<

Playa de Carmen jest jednym z najczęściej odwiedzanych obszarów przybrzeżnych w Meksyku. Karaibskie plaże, na których można nurkować z rurką, nurkować i odwiedzać różne pobliskie wyspy łodzią. Możesz podejść do Los Fundadores Park, tam znajdziesz Portal Majów, ten konkretny pomnik został zainaugurowany w 2012 roku , zaprojektowany przez artystę Arturo Tavareza upamiętniającego początek nowego kalendarza Majów. Mierzy 16 metrów i waży 60 ton.

<

Cancun znajduje się na półwyspie Jukatan, który graniczy z Morzem Karaibskim i jest znany na całym świecie z pięknych plaż, kurortów i wspaniałego życia nocnego. Na wybrzeżu znajduje się wiele hoteli, sklepów, restauracji i klubów. Znajdziesz tu wiele atrakcji, takich jak starożytne ruiny Majów i Muzeum Majów w Cancun, możesz cieszyć się pływaniem, nurkowaniem z rurką i nurkowaniem na rafie; także pływanie łódką, skutery wodne oraz parki ekologiczne i wodne.

Polecamy Bluebay Grand Esmeralda **** + all inclusive od 1241EUR/os

KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY W WYSZUKIWARCE