Warunki rezerwacji

WARIANT 1 : Samodzielna rezerwacja wycieczki online:

 1. Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie www.latajzberlina.pl, aby odnaleźć interesującą Cię ofertę – ustaw odpowiednie parametry wyszukiwania i kliknij przycisk „Szukaj”.
 2. Wybierz odpowiedni termin i kliknij znajdujący się obok niego przycisk „Rezerwuj”. Od tego momentu rezerwacja jest wiążąca i powstaje obowiązek zapłaty. Rezerwuj rozważnie!
 3. Wypełnij dokładnie formularz zgłoszenia uczestnictwa w imprezie (pamiętaj, że wypełniając formularz i klikając na ostatnie potwierdzenie, rezerwujesz)
 4. Zapłać kartą – w celu zagwarantowania ceny oraz rezerwacji.
 5. Oczekuj potwierdzenia mailowego ( od razu), rachunku od organizatora wystawionego na Twoje nazwisko ( w ciągu 2 dni) oraz dokumentów podróży (najpóźniej do 7 dni przed podróżą). W razie jakichkolwiek pytań, dzwoń do nas!

WARIANT 2: Samodzielne wyszukanie oferty i rezerwacja z pomocą biura podróży

 1. Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie www.latajzberlina.pl, aby odnaleźć interesującą Cię ofertę – ustaw odpowiednie parametry wyszukiwania i kliknij przycisk „Szukaj”.
 2. Wybierz odpowiedni termin i kliknij znajdujący się obok niego przycisk „Rezerwuj”.

Dalej skorzystaj z naszej pomocy:

 1. Wyślij do nas dane Twoje i uczestników potrzebne do wypełnienia umowy/formularza rezerwacji uczestnictwa w imprezie ( nazwisko, imię, datę urodzenia, adres, mail i telefon, numer dokumentu tożsamości).
 2. Po otrzymaniu Twoich danych niezwłocznie (w godzinach pracy biura) sprawdzimy dostępność miejsc i jeśli będzie to możliwe, dokonamy wstępnej rezerwacji oferty. Proszę pamiętać, że oferty są sprzedawane w czasie rzeczywistym, więc ich dostępność jest ograniczona. Szczególnie ograniczoną dostępność mają bilety lotnicze czarterowe.
 3. Telefonicznie potwierdzimy dostępność wycieczki i otrzymasz od nas umowę/formularz rezerwacji wraz z oferowaną przez organizatora ceną. Cena ostateczna może ulec niewielkiej zmianie, o czym Państwa niezwłocznie poinformujemy przed finalną rezerwacją u organizatora.
 4. Po otrzymaniu od nas umowy, którą należy podpisać i odesłać skan mailem, niezwłocznie a najpóźniej w ciągu 24h, należy dokonać wpłaty zaliczki lub pełnej kwoty na podane konto bankowe. Dopiero po zaksięgowaniu przelewu będziemy mogli dokonać finalnej rezerwacji.
 5. Dokumenty podróżne otrzymasz zgodnie z informacją zawartą w Warunkach uczestnictwa.

Pamiętaj, że:

Uiszczenie zaliczki lub pełnej kwoty potwierdza zgłoszenie i akceptację Warunków uczestnictwa. W momencie otrzymania wpłaty przekazujemy organizatorowi dane do zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie. Brak wpłaty w określonych terminach – jest traktowany jako rezygnacja z imprezy. W OWU organizatora znajdziesz koszty rezygnacji, w zależności od terminu przed wyjazdem.

Istnieje możliwość zawarcia umowy gwarancyjnej zwrotu kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej, która obejmuje poniesione koszty w związku z odwołaniem Twojego uczestnictwa, czyli koszty rezygnacji z przyczyn losowych.

UWAGA: wycieczki z Niemiec nie zawierają ubezpieczenia turystycznego. Istnieje możliwość wyboru i zakupu ubezpieczenia online na stronie https://latajzberlina.pl/oferta/ubezpieczenia-turystyczne/  jest to oferta polskiego ubezpieczyciela ERGO Ubezpieczenia Podróży.